Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

Kütahya Porselen ile Renkli Sofralar

Etiketler

kütahya porselen

Haberle ilgili fotoğraflar

Kütahya Porselen ile Renkli Sofralar

Kütahya Porselen’in Naturaceram koleksiyonu doğadan ilham alarak tasarlanıyor. Modern tasarımlarıyla büyüleyici sofralar kurmanızı sağlayacak “Hasır” serisi unutulmaz davetlerde ve sımsıcak pikniklerde başrolde olacak.

Doğadan esinlenerek, günün moda renklerini evlere taşıyan Naturaceram’ın 2014 koleksiyonunda yer alan büyüleyici “Hasır” tasarımları sofraların vazgeçilmezi oluyor. Modern ile zarafeti buluşturan tasarımlar bu bahar pikniklerden şık sofralara kadar her yerde yanınızda olacak.

Kütahya Porselen’in 40 yılı aşkın bilgi birikimi, tecrübesi, deneyimli kadrosu ve modern teknoloji yöntemleriyle üretilen, yüksek kalitedeki Naturaceram koleksiyonunu içinde yer alan “Hasır” serisi ürünlerinin etrafındaki renkli dokunuşla sofralarınız canlanıyor. Üstelik bu serinin farklı renklerini bir arada kullanarak sofralarınızı size özel hale getirmeniz de mümkün.

Zarif detaylarla süslenen tasarımlar
Sadece Türkiye’de değil İsveç, Fransa, İtalya, İspanya, Norveç ve Portekiz gibi Avrupa ülkelerinde de beğeniyle karşılanan Naturaceram’ın “Hasır” tasarımları üzerindeki şık rölyeflerle hem piknik sofralarınızın hem de davetlerinizin başrolünde olacak.

Büyük bir titizlikle üretilen büyüleyici Naturaceram “Hasır” tasarımlarını tüm Kütahya Porselen mağazalarında bulmanız mümkün.

Haberin Kaynağı : Contactplus+ İletişim Hizmetleri


24.03.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş