Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

Hisar Işıltısını Yeni Yıl Sofralarına Taşıyor

Haberle ilgili fotoğraflar

Hisar Işıltısını Yeni Yıl Sofralarına Taşıyor

Sofra sanatının değişmez adresi Hisar, birbirinden ışıltılı ürünleri ile yılbaşı sofralarınız için pek çok alternatif sunuyor. “Diamondline serisi”ndeki çatal kaşık bıçak takımları ve “Mercury serisi"ndeki modern aksesuarlar yılbaşı sofranıza ayrıcalık katıyor.

Yılbaşı ruhunu yansıtacak orjinal swarovski zirconia taşların kullanıldığı Diamondline serisinde yer alan Milano, Nova, Orion, Rio, Miami ÇKB setleri ve parlak taşlarla hareketlendirilen Mercury serisinde yer alan ürünler Hisar mağazaları ve satış noktalarında sizleri bekliyor.

Hisar Hakkında:
1968 yılında kurulan HİSAR, köklü geçmişi geniş ürün gamı ve kalitesiyle konumlandırdığı yerini her geçen gün bir üst çizgiye taşıyor. Kurulduğu günden beri yeniliklerin ve kalitenin öncüsü olan HİSAR, bugün Türkiye’nin her yerinde ve dünya başkentlerinde üstün kalitesini ve ödüllü tasarımlarını müşterisi ile buluşturmaktadır. Sektörde ilk ISO 9001 belgesine sahip olan Hisar, 25.000 m2’ lik fabrikasında, en kaliteli çatal-bıçak- kaşık takımları ve çelik tencerelerini üretmektedir. Ürünlerde kullanılan hammadde Avrupa’nın önde gelen çelik üreticilerinden ithal edilmektedir (AISI 304 kalite, 18/10 krom/nikel alaşımlı 1. sınıf paslanmaz çelik) ve Hisar kalitesinin bir göstergesidir. Hisar müşterisine çelik gurubu ürünlerde verdiği 100 yıl garanti süresiyle, ömür boyu sorunsuz kullanılacak çatal-kaşık-bıçak ve çelik tencereler üretmektedir. Bu da Hisar’ın Türkiye pazarında ayrıcalıklı ve öncü ev eşyaları perakendecisi olmasını sağlamaktadır.

 

 

Haberin Kaynağı : Haber Atölyesi


23.12.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş