Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

Camın Zarafeti Hisar ile Sofralara Taşınıyor

Camın Zarafeti Hisar ile Sofralara Taşınıyor

Hisar, tamamen el yapımı ve özel bir incelikle işlenen cam ürünleri ile sofralara estetik ve zarafeti beraberinde getiriyor. Toplam 19 parçadan oluşan cam setler, altın ve platin renk seçenekleri ile sunuluyor. 

Modern çizgilerin oluşturduğu Şah ve sadelikten vazgeçemeyenler için tasarlanan Planet tasarımları 590 TL’den satışa sunulurken, İnci, Kelebek, Yaprak ve Kar tasarımları ise 675 TL’den tüketicilerle buluşuyor.

Hisar Hakkında :
1968 yılında kurulan HİSAR, köklü geçmişi geniş ürün gamı ve kalitesiyle konumlandırdığı yerini her geçen gün bir üst çizgiye taşıyor. Kurulduğu günden beri yeniliklerin ve kalitenin öncüsü olan HİSAR, bugün Türkiye’nin her yerinde ve dünya başkentlerinde üstün kalitesini ve ödüllü tasarımlarını müşterisi ile buluşturmaktadır. Sektörde ilk ISO 9001 belgesine sahip olan Hisar, 25.000 m2’ lik fabrikasında, en kaliteli çatal-bıçak- kaşık takımları ve çelik tencerelerini üretmektedir. Ürünlerde kullanılan hammadde Avrupa’nın önde gelen çelik üreticilerinden ithal edilmektedir (AISI 304 kalite, 18/10 krom/nikel alaşımlı 1. sınıf paslanmaz çelik) ve Hisar kalitesinin bir göstergesidir. Hisar müşterisine verdiği 100 yıl garanti süresiyle, ömür boyu sorunsuz kullanılacak çatal-kaşık-bıçak ve çelik tencereler üretmektedir. Bu da Hisar’ın Türkiye pazarında ayrıcalıklı ve öncü ev eşyaları perakendecisi olmasını sağlamaktadır.

 

Haberin Kaynağı : Haber Atölyesi


13.11.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş