Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yapı-İnşaat > Tüm Yapı-İnşaat Haberleri

İklimlendirme’de verimliliğin yeni FORM’u YDA  Söğütözü’nde..

Haberle ilgili fotoğraflar

İklimlendirme’de verimliliğin yeni FORM’u YDA Söğütözü’nde..

FORM Şirketler Grubu, başarılı bir projeye daha imza attı. YDA – Bortor iş ortaklığı tarafından Ankara’nın en can alıcı lokasyonlarından birinde yükselen ve “Sign of the City Awards” ödüllü YDA Söğütözü’nün iklimlendirme ihtiyacı, CLIMATE MASTER ısı pompası ürünleri ile sağlanıyor.

Ankara’da Sakıp Sabancı Bulvarı üzerinde son derece merkezi bir konumda yer alan YDA Söğütözü projesinin 290 adet 4+1 daire, 37 adet 5+1 daire ve 9 adet dubleksten oluşan rezidansları ve 110.000 m² toplam alanda yer alan 438 ofis, süpermarket, spor ve SPA merkezi ve yaklaşık 2.500 m² toplam alana sahip restoran ve kafelerden oluşan ticari alanlarının iklimlendirme ihtiyacı toplam soğutma kapasitesi 900 kW olan 169 adet yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevreci CLIMATE MASTER su kaynaklı ısı pompası ile sağlanıyor.  Kapalı havuz ve fitness salonu barındıran Spor Merkezi, Misafir Ağırlama Mekanları, Gençlik Merkezi, Etüd Merkezi, Mini Club gibi pek çok sosyal donatı barından YDA Söğütözü Residences’ta ev temizliği, oto kiralama, uçak rezervasyonu, çiçek ve hediye gönderimleri için 7/24 Concierge hizmeti; özel gün ve davet organizasyon hizmeti, otel ve restoran rezervasyon hizmeti, kurye hizmeti, resepsiyon hizmetleri, bilgilendirme ve fatura hizmeti, kuru temizleme ve özel şoförlü havaalanı transfer hizmetleri de sunuluyor.

YDA Söğütözü projesinde tercih edilen ve Form Grup’un distribütörlüğünü yaptığı CLIMATE MASTER su kaynaklı ısı pompası, yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarımı sayesinde yüksek verimli iklimlendirme kontrolü sağlar. Climate Master, ilk yatırım maliyetinin düşük ve verimliliğinin yüksek olması sebebiyle de özellikle tercih edilmektedir. Climate Master, kule-kazan destekli ve jeotermal uygulamalar alanında dünyanın bir numaralı ısı pompası üreticisi olarak dikkat çekiyor. Firma, Oklahoma City-USA’da faaliyet gösteriyor. Climate Master, ayrıca AHRI'nin performans belgelendirme programında yıllardır % 100 başarıya sahiptir. Climate Master Su Kaynaklı Isı Pompaları, hem soğutma hem ısıtma ihtiyacını bağımsız olarak aynı anda sağlar. Çevre dostu soğutucu akışkan kullanımı nedeniyle verimliliği yüksek ve çevreyi koruyan sistemlerdir.

Form Şirketler Grubu gerçekleştirdiği bu projeyle geniş referans listesine YDA Söğütözü projesini de  eklemiş oldu.

Form Endüstri Ürünleri Ticaret A.Ş. Hakkında

Form Endüstri Ürünleri, 1965 yılında kurulan Form Şirketler Gurubu bünyesinde faaliyet gösteriyor. Ana faaliyet alanı Merkezi Klima sistemleri konusunda temsilcilik ve satış olan Form Endüstri Ürünlerinin, yüksek enerji verimliliği içeren ve çevre dostu sistem çözümleri sağlayan cihazlar konusunda çalışmaları bulunuyor. Paket klimalar, toprak/su kaynaklı ısı pompaları, soğutma grupları, fancoiller, soğutma kuleleri ve klima santralleri şirketin satışını gerçekleştirildiği başlıca ürünler arasında yer alıyor. Lennox, Climate Master, Clivet, Decsa, Dunham-Bush markalarının Türkiye’de satışını gerçekleştiren Form Endüstri Ürünleri firması, alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller, iş merkezleri, marketler, mağazalar ve endüstriyel alanlarda yüksek verimli iklimlendirme çözümleri sunuyor. Toprak ve deniz kaynaklı klimalar, AVM’lerde ısı pompası uygulamaları alanında çok büyük bir deneyim ve pazar payına sahip Form Endüstri Ürünleri, sektörünün öncü şirketleri arasında yer alıyor. Form Endüstri Ürünleri hakkında daha fazla bilgiye www.formgroup.com  internet adresinden ulaşılabilir. 

 

 

 

Daha Fazla Bilgi İçin:

 

Form Şirketler Grubu

Alev Eroğlu/ Pazarlama Müdürü

alev.eroglu@formgroup.com

 

 

 


03.12.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş