Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Endüstriyel Turizm-Turizm-Otel > Tüm Endüstriyel Turizm-Turizm-Otel Haberleri

Skal Bursa’nın Yeni Dönem Başkanı İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık Oldu

Etiketler

inoksanturizm sektörü

Haberle ilgili fotoğraflar

Skal Bursa’nın Yeni Dönem Başkanı İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık Oldu

Turizm sektörünün en önemli oyuncularını buluşturan Bursa Skal Kulübü Derneği‘nin olağan genel kurul toplantısında İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık tek listeyle Skal Bursa Derneği’nin yeni başkan seçildi.

Turizm Profesyonellerinin biraraya geldiği Bursa Skal Derneği’nin Gönlüferah Otel Bursa’da gerçekleştirilen Genel Kurulu’nda Hasan Eker başkanlığı İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık’a devretti.

Tek listeyle Skal Bursa Derneği’nin başkanlığına seçilen Varlık konuşmasında Eker’e ve tüm üyelere teşekkür ederken, yeni dönem hedeflerinin turizm sektörüne katma değer yaratmak olduğunu ve dernek hedefleri doğrultusunda hızla çalışmalara devam edeceklerini belirtti. Önce vatan, Bursa ve sektörümüz diyen Varlık, turizm sektörün çıtasını yükseltmek ve Bursa Skal’ın Türkiye Skal’ları arasında en az ilk 4’te yer almasını sağlamak için yönetim ve üyeler olarak aktif bir şekilde çalışacaklarını belirterek, tüm sektör profesyonellerinin kendilerine destek olması gerektiğini ve sektörde farklılık yaratmanın da aktif bir rol olarak mümkün olacağını vurgulayarak dile getirdi.

SKAL en yaygın ve en eski sivil toplum örgütlerinden biri olup, dünya turizm profesyonellerinin küresel turizmi yaymaya çalıştığı uluslararası bir dernektir. Türkiye’de 15 adet bölgesel Skal derneği olup, derneklerin ana amacı turizm profesyonelliğini geliştirmek ve platformlar oluşturarak üyelerine yarar sağlayabilmektir.

İnoksan hakkında:
Endüstriyel mutfak sektörünün öncü firmalarından İNOKSAN, 1980 yılında Vehbi Varlık tarafından kurulmuştur. İNOKSAN, profesyonel bir mutfak için hazırlık aşamasından pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipman ve cihazı üretmektedir. 20.000 m² kapalı alanda kurulu teknolojik bir mutfak üssüne sahip İNOKSAN, 5 kıtaya ihracat yapmaktadır. Ülke çapına yayılmış 80 yetkili servis ile satış sonrası hizmetlerini yürüten İNOKSAN'ın 6 büyük ilde bölge müdürlüğü bulunmaktadır.Paslanmaz çelik, krom nikel saç ve ithal yerli kompenetler birleştirilerek CNC kontrollü makinalarda üretim yapan İNOKSAN, projeden servise kadar tam bir hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Uluslararası temsilcilikleri vasıtası ve direkt satışları ile üretiminin %35'ini ihraç eden İNOKSAN, uluslararası bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. http://www.inoksan.com/

Haberin Kaynağı : Salt İletişim Grup


15.01.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş