Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Endüstriyel Turizm-Turizm-Otel > Tüm Endüstriyel Turizm-Turizm-Otel Haberleri

Chef’sTable Mutfak Akademisi’nde Öztiryakiler Kalitesi

Haberle ilgili fotoğraflar

Chef’sTable Mutfak Akademisi’nde Öztiryakiler Kalitesi

Endüstriyel mutfak sektöründe yarım yüzyılı aşkın tecrübesi ile gelişmiş mutfak teknolojileri üreten, üretim kapasitesi ve pazar payında sektörünün lideri olarak gösterilen Öztiryakiler, profesyonel aşçılık okullarının çözüm ortağı olmayı sürdürüyor.

Şef Serkan Bozkurt, kurucusu olduğu Chef’sTable Mutfak Akademisi için “Öztiryakiler”i tercih etti.

İnovatif şef olarak bilinen Serkan Bozkurt’un Maslak’ta açtığı Chef’sTable Mutfak Akademisi’nin aşçılık ve pastacılık uygulama sınıflarının tamamında Öztiryakiler kalitesi ve güvencesi ile üretilmiş ürünler yer alıyor. Amatörler için pek çok mutfağı tecrübe etme imkanı sunan, profesyonellerin ise bilgi ve tecrübelerini pekiştirdiği Chef’sTable Mutfak Akademisi’nin eğitim mutfaklarındaki hazırlık, pişirme, taşıma, saklama, servis ve bar ekipmanları endüstriyel mutfak devi Öztiryakiler’in en yeni seri ürünlerinden oluşuyor.

Mutfağı tarif üzerinden değil matematiği ve kimyası ile öğrettiğini belirten Serkan Bozkurt, uzun yıllardır gerek yurt içi gerek yurt dışında taşıdığı misyon ve kalitesi sebebiyle profesyonel mutfak çözümleri üreten Öztiryakiler’i tercih ettiğini dile getiriyor. Öztiryakiler bünyesinde çalışan profesyonel proje ekibi tarafından bizzat yerinde görülüp projelendirilen, gastronomi sektörüne nitelikli, gelişimci ve keşfedici personel yetiştirmeyi amaçlayan Chef’sTable’ın“aşçılık uygulama sınıfları”, “pastacılık ve ekmekçilik uygulama sınıfları”, “bar eğitim sınıfları” bulunuyor. Daha önce hiç yemek yapmayı deneyimlememiş amatörlerden işinin ehli profesyonele kadar geniş bir yelpazeyi farklı seanslarda ama aynı malzemeleri kullanırken gözlemlediğimizin okulda 12 ay eğitim veriliyor.

Profesyonel mutfak çözümleri ile turizmden, eğitime kadar onlarca sektörün endüstriyel mutfak ihtiyacını karşılayan Öztiryakiler’in sadece Türkiye’de değil yurt dışında da özellikle üniversitelerin gastronomi bölümleri için kurduğu eğitim sınıfları bulunuyor. www.oztiryakiler.com.tr

Haberin Kaynağı : Öztiryakiler


11.07.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş