Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Otomotiv > Tüm Otomotiv Haberleri

Scanıa Servisleri "Eski Dostları "Unutmuyor

Scanıa Servisleri "Eski Dostları "Unutmuyor

5 yaş ve üzeri araçlar için servis kampanyası başlatan Scania, eski dostlarını da unutmadığını gösteriyor.

Scania, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek, 5 yaş ve üzeri Scania araç sahiplerine servis kampanyası düzenledi. Türkiye geneline yayılmış tüm Doğuş Otomotiv Scania Yetkili Servislerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, 5 yaş ve üzeri araçlarda işçilik ve Scania yedek parçada araç yaşının 4 katı kadar indirim gerçekleştiriliyor. 8 yaş ve üzeri araçlar için ise indirim oranı yüzde 32.

Kampanya hakkında bilgi veren Scania Genel Müdürü İlhami Eksin, kampanyanın 31 Ekim’e kadar süreceğini belirterek “Düzenlemiş olduğumuz “Eski Dostlar Servis Kampanyası” ile amacımız; aktif olarak yollarda olan 5 yaş ve üzeri araçların çevresel etkilerini minimuma indirirken, güvenlik unsurunun da en üst düzeye çıkarılmasıdır. Ayrıca servis bakımının araçların ikinci el değerindeki etkisi de kullanıcılara katma değer sağlayacaktır” dedi.

Servis hizmetlerinde, operasyonların kesintisiz devam etmesi amaçlarını her zaman ön planda tuttuklarını söyleyen Eksin, sözlerine şöyle devam etti: “Öncelikli amacımız, araç bakımlarının Yetkili Servis noktalarında en kısa sürede tamamlanmasıdır. Bu amaçla Scania yedek parça bulunurluğu, yaygın servis ağı, Yetkili Servis teknik personelinin bilgi ve tecrübeleri gibi konular ağır vasıta sektöründe önemli rol oynamaktadır. Scania’nın sektöre sunduğu yüksek kalite ve teknolojiye sahip araçlarını da göz önünde bulundurarak, servis eğitimlerimiz sürekli devam etmektedir. Ekibimiz eğitimlerden geçirilerek Euro 5, SCR gibi teknolojiler hakkında düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadır” diye konuştu.

Doğuş Otomotiv distribütörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Scania, Türkiye genelindeki 21 servis noktası ile müşterilerine en kısa zamanda en doğru çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

Doğuş Otomotiv - Scania hakkında:
1891 yılında İsveç’te temelleri atılan Scania, kamyon, çekici, otobüs ve deniz motorlarında önde gelen bir üreticidir. Ek olarak şirket, geniş bir yelpazede servisle ilgili ürünler ve finansman servisleri sunar. Scania, 100'ün üzerinde ülkede faaliyet gösterir ve yaklaşık 37.500 çalışanı vardır. Üretim Avrupa ve Latin Amerika'daki fabrikalarda gerçekleştirilir.

Scania’nın Türkiye distribütörlüğünü 1994 yılından bu yana Doğuş Otomotiv yapmaktadır. 2013 yılında 19'uncu kuruluş yılını kutlayan Doğuş Otomotiv, Türkiye'nin en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir. Şirket, 14 uluslararası markanın temsilcisidir. Doğuş Otomotiv Scania, distribütörlüğünün başlangıcından bugüne kadar 20.000 adedin üzerinde araç satış başarısı ve Türkiye’deki 17 Yetkili Satıcı ve 21 Yetkili Servis noktası ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Haberin Kaynağı : Message İletişim


10.09.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş