Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Endüstriyel Otomasyon > Tüm Endüstriyel Otomasyon Haberleri

Zorlu Center Berker’le Aydınlanıyor

Haberle ilgili fotoğraflar

Zorlu Center Berker’le Aydınlanıyor

Villa, otel, avm, rezidans ve bir çok prestijli projenin en çok tercih edilen ev otomasyon sistemi markası Berker, Zorlu Center’ın da tercihi oldu...

Rezidans dairelerinde Berker Paslanmaz Çelik B.IQ anahtarları ve Berker K5 Paslanmaz Çelik Priz serilerinin kullanıldığı projede şıklı, teknoloji ve fonksiyonellik ön planda tutuldu… Mimari Konsepti Emre Arolat Mimarlık tarafından geliştirilen Zorlu Center projesi sanatın çeşitli dallarına ev sahipliği yapıyor. 3 ayrı Rezidans kulesinde, büyüklükleri 117m² ile 735m² arasında değişen 584 rezidans daire, ofis, otel, AVM fonksiyonlarına ek olarak performans sanatları merkezi de bulunuyor.

1919 yılından bu yana kalite ve güvenli anahtar & priz sistemleri ve akıllı bina otomasyonları sektörünün lider markası Alman merkezli Berker, dünyanın 65 ülkesinde sunduğu özel çözümlerle teknolojinin derinliğini, kullanım kolaylığıyla harmanlıyor Hayatı kolaylaştıran çözümleriyle büyük projelerin de tercihi olan ev otomasyon sistemi, dizayn konsepti olarak rakiplerine göre oldukça fark yaratıyor. Berker, kaliteli üretimi, alternatif renk-şekil çeşitleri ve sunduğu kullanım kolaylığı ile İstanbul’un en önemli lokasyonunda yer alan Zorlu Center projesinin de otomasyondaki çözümü oldu. Kullanım kolaylığı, şıklığı, fonksiyonelliği ile Zorlu Center projesinin de tercihi olan Berker’in projede Berker Paslanmaz Çelik B.IQ anahtarları ve Berker K5 Paslanmaz Çelik Priz serileri tercih edilmiştir. B.IQ anahtarın buton kısmından mekanların aydınlatma senaryoları ve dim fonksiyonları yerine getirilebilmekte ve buton kısımları aktif olduğunda, anahtarların yan kısımlarında bulunan durum led’lerinden aydınlatmaların, jaluzinin, senaryoların vb. açık olup olmadığı da izlenebilmektedir. Zorlu Center, ayrıca rezidans dairelerde Berker B.IQ Paslanmaz çelik otomasyon anahtarlarını ve tamamlayıcı Berker K5 Paslanmaz çelik priz serisini tercih etmiştir. Rezidans dairelerin konseptine olan uyumuyla, aynı serideki Berker K5 paslanmaz çelik priz serisi ürünler, hem dairelerin konforunu arttırmakta, hem de üstün Berker kalitesiyle kullanıcılara güven ve emniyet sunmaktadır.Ayrıca her rezidans dairede Termostatlı display ekranlı Berker B.IQ çelik Otomasyon anahtarları bulunmaktadır. Termostat fonksiyonu ile mekanların iklimlendirme kontrollerinin lokal olarak yapılabilirliği sunulurken, oda sıcaklığını ve arzu edilen ısı değerini display ekranı ile gösterebilmekte, üzerindeki butonlar ile de odalardaki ısı değerlerinin, kullanıcıların taleplerine göre ayarlanmasını sağlamaktadır.

Berker B.IQ çelik serisi, mekanlara kattığı şıklık ve kalitenin yanı sıra tüm otomasyon işlemlerini tek tuş ile kontrol edebilme özelliği ile Türkiye’nin en iddialı projesinin de öncelikli tercihi olmuştur…
Tek anahtar üzerinden ısı, aydınlatma, müzik ve panjur sistemlerinin kontrolünü sağlayan Berker B.IQ, ünlü tasarımcı Peter Schreyer’in estetik dokunuşlarıyla şıklığı ve son teknolojiyi uyum içinde harmanlıyor. KNX ile uyumlu B.IQ tüm yaşam alanlarının ısısını, alarmını, panjur ve müzik sistemlerini yönetmek tek anahtarla mümkün kılarken, butonda yer alan led ışık şıklığın tamamlayıcısı oluyor… Çerçeve ve kapakta güçlü bir duruş sergileyen Berker K5 Paslanmaz Çelik; kompakt ölçülerde kaliteli malzeme yapısına sahip kusursuz yüzeyi ve üst düzey tasarımıyla Berker farkını hissettiriyor.

Berker Hakkında:
Faaliyette bulunduğu ülkelerde sektör lideri olarak binalarda enerji yönetimi ve yaşam konforu alanında entegre çözümler sunan Berker, Hager Grubuna katılması ile birlikte 13.000 çalışanıyla sektörünün en büyük firmaları arasında yer almaktadır. Almanya’nın Sauderland bölgesinde 1919 yılında kurulan Berker, bugün dünya çapında boy gösteren, birçok tasarım ödülü kazanmış ve yeniliklere ev sahipliği yapmış uluslar arası bir marka… Konforlu ve kişiye özgü tasarımlarıyla yenilikçi mekanlar üreten Berker’in ürün gamında teknolojiyle şıklığı harmanlayan anahtar ve priz sistemlerinden akıllı ev otomasyonlarına, cihaz ve otomobil anahtarlarından endüstriyel çözümlere kadar enerji yönetimine dair tüm sistemler bulunuyor. Geleneksel ve güçlü Alman teknolojisine sahip Berker, çeşitli ürünleriyle kazandığı IF Design Award China, IF Product Design Award, Good Design, Design Plus, Reddot Award, Materialica Design Award, Designpreis, Plus X Award gibi birçok ödülle başarısını tescilliyor.

 

Haberin Kaynağı : NAR PR HALKLA İLİŞKİLER


25.06.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş