Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Endüstriyel Otomasyon > Tüm Endüstriyel Otomasyon Haberleri

Rockwell Automation ile PartnerNetwork programı üyeleri tarafından düzenlenen Automation Fair için kayıtlar başladı

Rockwell Automation ile PartnerNetwork programı üyeleri tarafından düzenlenen Automation Fair için kayıtlar başladı

25. Automation Fair için Kayıtlar Başladı, Akıllı üretim ve Connected Enterprise’ın sırlarını öğrenin

Rockwell Automation ile PartnerNetwork programı üyeleri tarafından düzenlenen Automation Fair için kayıtlar başladı. Dünyanın dört bir yanından katılacak olan üretici ve imalatçılar, bu sene 9 - 10 Kasım tarihlerinde Atlanta'da Georgia World Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan organizasyonda, Connected Enterprise teknolojisi için gereken en yeni ürün, hizmet ve çözümleri görebilecekler.

"Teknolojimiz, alanımızdaki uzmanlığımız, iş ortaklarımız ve pazara erişimimiz düşünülünce Connected Enterprise'ı müşterilerimiz için hayata geçirmeye çok uygun bir durumdayız" diyen Rockwell Automation Başkanı ve CEO'su Blake Moret şunları ekledi: "Bu kombinasyonun gücünü Automation Fair'da görebilirsiniz. Bir şirket olarak tüm tutku ve bilgimizi müşterilerimizin rekabet güçlerini arttırmalarına yardım etmeye odaklamaya devam ediyoruz."

Automation Fair Organizasyonu
9-10 Kasım tarihlerinde Rockwell Automation ile PartnerNetwork programı üyeleri 100'ü aşkın ürün en son yenilikleri sergileyecek. Katılımcılar bu teknolojiyi 19 uygulamalı laboratuvarda deneyimleyebilecekler ve 93 teknik oturumdan istediklerine katılabilecekler. Ayrıca; otomotiv, kimyasal madde, gıda, içecek, global makine ve ekipman üretimi, ilaç, petrol, gaz, güç ve enerji yönetimi, kağıt ve kağıt hamuru, su ve atık su dahil olmak üzere dokuz farklı endüstri forumunda Rockwell Automation müşterilerinden ve sektör liderlerinden en iyi uygulamaları öğrenebilecekler.

Proses Çözümleri Kullanıcı Grubu (PSUG)
7-8 Kasım tarihlerinde PSUG en iyi uygulamalarını paylaşmak ve grup üyelerinden bilgi almak isteyen proses endüstrisinden 800'ü aşkın operasyon, IT ve mühendislik profesyonelini bir araya getirecek. Organizasyonda yaklaşık 30 teknik oturum, 8 uygulamalı laboratuvar ve 25'in üzerinde Rockwell Automation müşterisinin sunumu olacak.

Automation Perspectives Global Basın Etkinliği
8 Kasım tarihinde ise her yıl düzenlenen “Automation Perspectives Global Basın Forumu” dünyanın dört bir yanından gelen basın ve endüstri analistlerine son trendler ile otomasyonun geleceği hakkında bir deneyim sağlayacak. Etkinlikte Rockwell Automation yöneticilerinin ve global şirketlerin yöneticilerinin konuşma ve yorumları yer alacak. Ayrıca global üretimin geleceği, istihbarata dayalı operasyonların potansiyeli ile diğer belli başlı konular hakkındaki görüşlerini paylaşacaklar. 2016 Automation Fair organizasyonu, PSUG ile Automation Perspectives Global Basın Forumu için kayıtlar başlamıştır.

Rockwell Automation PartnerNetwork Programı Hakkında:
Rockwell Automation PartnerNetwork programının amacı, global üreticilere tesis çapında optimizasyon sağlamak, makine performansını arttırmak ve sürdürülebilirlik hedeflerini yakalamak için en iyi çözümleri geliştirme, uygulama ve desteklemeye odaklı şirketlerden oluşan bir işbirliği ağına erişim sağlamaktır.


01.11.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş