Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Moda-Tekstil-Konfeksiyon > Tüm Moda-Tekstil-Konfeksiyon Haberleri

 Dinamik Stilin Sırrı Matraş’ta

Etiketler

matraş

Dinamik Stilin Sırrı Matraş’ta

Şehirli genç erkeklerin dinamik tarzını yansıtan prestijli tasarımlar gene Matraş’tan. Farklı tarzıyla ilgi çeken ürünler, en yeni ihtiyaçlara cevap veriyor. 

Dizüstü bilgisayar ve benzeri ofis araçları için özel gözlere sahip siyah çanta hafif tasarımıyla hem çok şık hem de pratik. Klasik Oxford tarzını mavi renkli termo taban ile buluşturan ayakkabılar da, Matraş erkeklerinin giyimini mükemmel konfor ile tamamlıyor.

Matraş, prestijli ürünleriyle şehirli genç erkeklerin dinamik tarzını yansıtmaya devam ediyor. Farklı tasarımlarıyla ilgi çeken ürünler, çalışma hayatında aktif olarak yer alan tarz sahibi erkeklerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Dizüstü bilgisayar, iPad ve diğer ofis malzemeleri için farklı cepleri bulunan siyah çantalar hem çok şık hem de pratik. Grenli deriden üretilen bu çantaların dikkatlice düşünülmüş detayları ve deri ile kombine edilen dokuma sapları çantanın oldukça hafif olmasını sağlıyor. Matraş’ın zamansız tasarımlarından biri olmaya aday bu çantalar hem elde, hem de askı kayışı sayesinde omuzda taşınabiliyor.

Klasik Oxford tarzının modern bir yaklaşımla yeniden yorumlandığı mavi termo tabanlı ayakkabılar da, gün içinde rahatlıkla giyilebilecek şekilde tasarlanmış. Hafif malzemeden üretilen termo taban, ısı konforunun en yüksek seviyeye erişmesini sağlıyor. Naturel deriden üretilen ayakkabı, giyimini mükemmel konfor ile tamamlamak isteyen erkeklerin seçimi oluyor.Matraş, şıklığın ayrılmaz parçası olan deri giysi, ayakkabı ve aksesuarlara sahip olmayı isteyen herkesi, mağazalarına ve www.matras.com adresindeki sanal mağazasına davet ediyor.

Matraş’ı sosyal medyada www.facebook.com/matrasderi adresinde Facebook’tan ve www.twitter.com/matrasderi adresinde Twitter’dan takip edebilirsiniz.

Matraş hakkında:
Temelleri 1947 yılında atılan Matraş, emin adımlarla ilerlediği 66 yıllık tarihinde, sadece Türkiye için değil, uluslararası alanda da ayrıcalıklı bir marka haline geldi. Entegre tesisinde dünya devi markalara da hizmet veren Matraş, yoğunlaşan faaliyetleriyle Türkiye’nin adını deri sanayiciliği alanında duyurmaya devam ediyor. Matraş, geniş ürün gamıyla ve her zevke uygun tasarımlarıyla kendini sürekli yenilemeye devam ediyor. Bayan çanta, ayakkabı, seyahat çantaları, evrak çantaları, portmone ve portföylerin yanı sıra erkek ayakkabı, deri giyim, büro aksesuarları, oyun takımları, anahtarlık gibi her türlü hediyelik eşya da Matraş’ın ürün yelpazesinde yer alıyor. Türkiye çapında 17 mağaza ile hizmet sunan Matraş, yakın bir gelecekte mağaza sayısını artırma hedefiyle hem giyim hem de aksesuar alanında bugünün ve geleceğin moda anlayışını şekillendiriyor.

Haberin Kaynağı : Contactplus+ İletişim Hizmetleri


31.03.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş