Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Mobilya-Ev Tekstili > Tüm Mobilya-Ev Tekstili Haberleri

Düğün Sezonunda Çiftlerin Tercihi Yine Modoko

Etiketler

modokomobilyalar

Haberle ilgili fotoğraflar

Düğün Sezonunda Çiftlerin Tercihi Yine Modoko

Düğün sezonunun başladığı bugünlerde yeni evlenecek olan çiftlere binlerce ürün, birbirinden cazip fırsatlarla “Mobilyanın Başkenti” Modoko’da!

Bahar ayıyla birlikte çiftleri de düğün telaşı sarmaya başladı. Kurulduğu 1969 yılından bu yana çiftlerin yuvasını kuran “Mobilyanın Başkenti” Modoko, bu düğün sezonunda da her zevke ve her bütçeye uygun düğün paketleri sunuyor. Yemek odasından ev aksesuarlarına, TV ünitesinden oturma gruplarına, perdeden halıya kadar bir evin ihtiyacı olan her şeyi Modoko’da bulmak mümkün. Evlilik hazırlığındaki her çift, uygun fiyat ve ürün çeşitliliği nedeniyle Modoko’ya uğrayan çiftler tercihlerini hem modern hem de avangart modellerden yana kullanıyor. Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik düğün alışverişleriyle ilgili, “Yeni evlenecek çiftler için mobilyaların boyutu eskiye göre daha küçüldü. Eskiden geniş olan daireler artık küçüldüğü için mobilyaların şık, minimal ve rahat olanları tercih ediliyor. Yeni nesilde, 3’lü veya 2’li orta sehpa, az mobilya ile daha geniş yaşam alanı yaratmak önemli. Düğün sezonunda ayrıca sürgü dolaplar ve mutfak mobilyası daha revaçta” diyor.

Modoko’dan güvence belgeli, ömürlük mobilya
Düğün alışverişinde yaşanan en büyük sıkıntılardan bir tanesi de eve uygun mobilyayı seçmek ve alınacak mobilyaların uzun ömürlü olması. Kullanılan malzemeden üretim şekli ve kullanım kolaylıklarına kadar her şeyi gözetleyen Modoko, evlenecek çiftlere büyük kolaylık sağlıyor. Özel mimari hizmet veren Modoko’ya gelen müşteriler beğendikleri mobilyaların 3 boyutlu çizimlerini bilgisayarda görebiliyor ve istedikleri ölçülerde ürünlerini yaptırabiliyorlar. Alışverişlerde ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti de sunuluyor.
Modoko Güvence Belgesi (MGB) ile tüketiciler satış sonrasında güvence altına alınıyor. Tüketicilerin herhangi bir memnuniyetsizliği karşısında da “Modoko Müşteri Hizmetleri Birimi” söz konusu sorununuzda yerinde tespit için bilirkişi hasarı tespit edip en kısa zamanda sorununuz çözüme kavuşturuluyor.
“Yuvayı dişi kuş yapar”
Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik, düğün alışverişlerinde daha çok kadınların sözünün geçtiğini belirterek şu açıklamalarda bulundu: "Kadınlar daha titiz ve hassas. Mobilya alışverişlerinde yüzde 95 kadınların sözü geçiyor. Biz de kadınların istediği gibi ürünler sunuyoruz. Sonuçta yuvayı dişi kuş yapar" dedi. Bir evin ihtiyaçlarını A’dan Z’ye karşılayan Modoko, evlenecek çiftleri mağazalarına bekliyor.

EDİTÖRE NOT

Modoko, 1969 yılında İstanbul Anadolu Yakası Dudullu’da 150 bin metrekare alan üzerine kurulmuş, 267 işletmecinin 350 mağazada perakende mobilya satışı yaptığı Avrupa’nın en büyük mobilya alışveriş merkezi. 2010 yılında yönetim anlayışında değişikliğe giderek profesyonel yaklaşımı benimseyen ve 40 yıllık geleneğini modern bir alışveriş merkezi olma yolunda projelerle birleştiren “Mobilyanın Başkenti” Modoko, yeni yatırımcıların gözdesi.

 

 

Haberin Kaynağı : markasanat


28.03.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş