Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Metal > Tüm Metal Haberleri

Kennametal Türkiye, Hızlı Çözüm Merkezi’nin Açılışını Yaptı

Etiketler

kennametal türkiye

Haberle ilgili fotoğraflar

Kennametal Türkiye, Hızlı Çözüm Merkezi’nin Açılışını Yaptı

Kennametal, 6 Kasım Perşembe günü DES Sanayi Sitesinde yeni kurduğu Hızlı Çözüm Merkezi‘nin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Kennametal Inc. Başkan ve CEO’su Carlos Cardoso, Başkan Yardımcısı ve Endüstri BölümüYönetici Başkan Yardımcısı Jeswant Gill, Avrupa ve Asya Pasifik Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Joost Berting, Kennametal Türkiye Genel Müdürü İlhan Eryener, Kennametal Türkiye Üretim Şefi Kıvanç Doğan, Dudullu OSB Başkanı Murat Önay ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış kurdelasını Kennametal Türkiye Genel Müdürü İlhan Eryener ve Dudullu OSB Başkanı Murat Önay beraber kestiler.

Açılışta konuşma yapan Kennametal Inc. Başkan ve CEO’su Carlos Cardoso, amaçlarının müşterilerinin karşılaştıkları tüm zorlayıcı durumlar için vazgeçilmez bir partner olmak diye belireterek, yeni hızlı çözüm merkezlerini İstanbu’lda açarak bunun temelini attıklarını söyledi. Daha sonra konuşma yapan Başkan Yardımcısı ve Endüstri BölümüYönetici Başkan Yardımcısı Jeswant Gill ise, Kennametal’in 1999 yılından beri Türkiye piyasasında bulunduğunu, 7 çalışanla başlayıp bugün 40 çalışanları olduğunu ve son dört yılda satış gelirlerini 2.6 kat artırdıklarını söyledi. Jeswant Gill, Türkiye piyasasının gücüne inandıklarını ve bu yatırımı yaptıklarını söyledi.

Açılışta konuşan Avrupa ve Asya Pasifik Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Joost Berting ise Kennametal ekibine ve açılışa katılan davetlilere teşekkür etti.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


26.11.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş