Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Makina-Metal-Kalıp-Döküm > Tüm Makina-Metal-Kalıp-Döküm Haberleri

ER-El’in Yeni Ürünü: Blok Bağlama Aparatı

ER-El’in Yeni Ürünü: Blok Bağlama Aparatı

ER-EL; 1989 yılında İstanbul’da kuruldu. Her geçen yılda mevcut kapasitesini geliştirmekle birlikte, 1998 yılı sonrası Bağlama Ekipmanları konusunda ürün çeşitliliğini hızlandırdı. Kurulduğu günden bugüne bağlama ekipmanlarında güven ve kalitenin simgesi haline geldi. Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem veren ER-EL; bugün itibari ile iş parçası bağlama ve işleme ekipmanlarında 2 bin 500 üzerinde ürün çeşidi ile konusunda lider ve üretici firma olmanın gururunu yaşıyor. Firma sağlanan güvenilirlik ve kaliteyi sürdürebilir olmak için daima yenilikçi, tüm öneri ve eleştirileri dikkate almaktadır.

Sektörde işi olan; Bağlama Ekipmanları konusunda geniş bir ürün/üretim yelpazesine sahiptir. Kullanım yerine göre her birinin diğerine göre farklı avantajları olan Mekanik Sistem Kombine Bağlama Ekipmanlar, CNC Yatay işleme kuleleri, Hidrolik Komponentler, Pnömatik Sistem Bağlama Ekipmanlarımızdan ER-EL ZeroClamp serileri, Mengene Grupları kendi içinde; Hassas Mekanik, Hidrolik ve Pnömatik Mengeneler, Vakumlu tablalar gibi standart ürünlerin yanı sıra ER-EL, ayrıca iş parçasına özel proje bazlı mekanik, hidrolik, pnömatik sistemle çalışan özel fikstür üretimi de yapmaktadır.

Yeni Ürünü; Blok Bağlama Aparatı 5-Eksen, Yatay İşleme ve Dik İşleme Tezgâhlarında iş parçasının bağlanabilmesi için mükemmel bir üründür. Bilindiği üzere operasyona tabi tutulacak iş parçasını öncelikle doğru bir şekilde bağlanması gerekmektedir. Ancak sabitlenen iş parçasına işlem yapılırken bağlama yaptığımız noktalar genelde bize engel teşkil etmektedir. Blok bağlama sisteminde ise; iş parçası askıya alınarak sabitleme yapıldığı için operasyon sırasında bağlamayla ilgili hiçbir engeliniz kalmayacaktır. Uygulamalı Görsellerde de görüldüğü gibi iş parçası alt yüzeyden bağlama yapıldığı için diğer tüm yüzeylerde işlem yapma olanağı sağlar.

ER-EL, 26 yıldır Türkiye’de seçkin bayi ağı ile sanayiye hizmet vermektedir. Ayrıca Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 20  ülkede 26 satış noktasında ER-EL markasıyla ürünleri satılmakta ve her geçen gün de ihracatı artarak devam etmektedir.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


06.05.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş