Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Kalıp > Tüm Kalıp Haberleri

Ulusal Kalıpçılık Zirvesi, 1 Ekim'de Sektörü Buluşturacak

Haberle ilgili fotoğraflar

Ulusal Kalıpçılık Zirvesi, 1 Ekim'de Sektörü Buluşturacak

UKUB’un her yıl düzenlediği Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nin 5.’sinin hazırlıklarında son aşamaya gelindi. Sektörü buluşturacak zirvede çok önemli konuklar kürsüye çıkacak.

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği (UKUB) tarafından bu yıl 5. kez düzenlenecek olan Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nin hazırlıklarında son aşamaya gelindi. Kalıpçılık sektöründeki gelişmelerin masaya yatırılacağı zirve, 1 Ekim 2015 tarihinde Kocaeli Workinn Otel’de gerçekleştirilecek.

UKUB Başkanı Şamil Özoğul, zirvede kalıpçılık sektöründeki gelişmelerin, sorunların ve çözümlerinin ana ve yan sanayi temsilcilerine aktarılacağını ve sektörün en yetkin kişilerinin bir araya geleceğini söyledi. Şamil Özoğul otomotiv ve beyaz eşya ana sanayinin satın alma heyetlerinin ve yurtdışından sektör temsilcilerinin de davet edileceği zirvede önemli konukların konuşma yapacağını da söyledi.

Şamil Özoğul zirvede Ford Otosan, Otokar, Türk Traktör ve TÜPRAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Durak, Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) Başkanı Mehmet Dudaroğlu, Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD) Başkanı Hakan Aydoğdu, TOFAŞ Yan Sanayi Geliştirme ve Kalite Müdürlüğü Kalıp Techizat Yöneticisi Can OKATAN, Arçelik Satınalma Grup Müdürü Özgen Turasi, Toyotetsu Kıdemli Müdürü Gürsel Uzunoğlu, Sabancı Üniversitesi’nden Prof. Dr. Erhan Budak, UKUB Yönetim Kurulu Üyesi ve B Plas Ürün ve Kalıp Geliştirme Müdürü Cüneyt Özumar, YCM Yönetim Kurulu Başkanı Richard Chen, Messe Stuttgart Proje Müdürü Christoph Schoellhammer’ın konuşma yapacaklarını belirtti.

SES 3000 ve YCM UKUB’un ve Zirve’nin Ana Sponsoru Oldu
UKUB’un kalıp sektörünün önünün açılması için çok sayıda projeyi hayata geçirdiğini de söyleyen Başkan Şamil Özoğul, başarılı projelere imza atmalarında sponsorların da çok büyük payı olduğunu vurguladı. Özoğul, “Şubat ayından itibaren yapılan sponsorluk duyuruları neticesinde 2 yıl süreyle hem UKUB’un hem de Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nin ana sponsorluğu SES 3000 ve YCM firmalarına tahsis edildi. SES 3000 ve YCM firma yetkililerine UKUB’a ve sektörümüze olan katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Ana sponsorumuzun da desteği ile Birliğimizin başarıları artarak devam edecek” diye konuştu.

Haberin Kaynağı : UKUB


08.09.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş