Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Gıda > Tüm Gıda Haberleri

Jacobs’tan Yepyeni Bir Buluş: Millicano

Etiketler

jacobsmillicano

Jacobs’tan Yepyeni Bir Buluş: Millicano

Jacobs Millicano, Çekirdek Kahve Lezzetini İlk Kez Hazır Kahve Olarak Sunuyor.

Kahve tutkunlarının vazgeçilmezi Jacobs, yeni nesil hazır kahve Millicano ile kahve alışkanlıklarınızı değiştirecek.

Yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilmiş çeşitleriyle kahve tutkunlarının tercihi olan Jacobs, yepyeni buluşu Millicano ile kahve alışkanlıklarınızı değiştirmeye hazırlanıyor.Jacobs Millicano, özel patentli mikro öğütme teknolojisi sayesinde çekirdek kahve lezzetini ilk kez hazır kahve olarak sunuyor. Millicano, gerçek çekirdek kahve lezzeti ile hazır kahvenin rahatlığını aynı fincanda harmanlıyor. Türkiye’nin ilk gerçek kahve çekirdekleri içeren hazır kahvesi olma özelliği taşıyan Millicano, farklı ve şık ambalajıyla raflarda yerini almaya başladı.
İster sabah uyandığınızda, ister yoğun iş hayatınıza keyifli molalar verdiğinizde ya da sevdiklerinizle koyu bir sohbete daldığınızda; her an her yerde, anında hazırlanabilen Millicano ile çekirdek kahve lezzetini, hazır kahve hızında yaşayın!

Jacobs Hakkında:
Temelleri 1895’te Johann Jacobs tarafından Almanya’da atılan Jacobs markası, bugün tüm dünyada ödün vermeyen kalitesi ve eşsiz aromasıyla tanınmaktadır. 1930 yılında ilk kez üzerinde etiket bulunan orijinal ambalajlarda satışa sunulan Jacobs, yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilmiş kahve çeşitleriyle farklı beğenilere sahip tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Haberin Kaynağı : Ünite İletişim


26.02.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş