Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Gıda > Tüm Gıda Haberleri

Doygun Ekmek Diyet Şenliği'nde "Ekmeksiz Diyet Olmaz"Diyecek

Etiketler

doygun ekmek

Doygun Ekmek Diyet Şenliği'nde "Ekmeksiz Diyet Olmaz"Diyecek

16-18 Mayıs’ta Trump AVM’deki Diyet Şenliği’nde Doygun Ekmek’in sağlıklı ve fit lezzetlerini tatmak mümkün…

Diyet yapmak, sağlıklı beslenmek, sağlıklı yaşamak, yediklerine, formuna dikkat etmek ve bunu bir alışkanlık haline getirmek isteyenlerle diyetisyenleri, diyetisyen adaylarını ve markaları buluşturan Diyet Şenliği’nin üçüncüsü bu yıl 16-18 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’daki Trump AVM’de gerçekleştirilecek. diyetisyendunyasi.com tarafından düzenlenen, Türkiye’de ve dünyada ilk ve tek olan Diyet Şenliği’nde ambalajlı ve katkısız tam buğday ekmeğinin Türkiye’deki ilk üreticisi Doygun Ekmek de standıyla yer alacak. Stantta tam buğdaylı, tam çavdarlı, ay çekirdekli çavdarlı, çok tahıllı ve light ekmek ile tam buğday unu ve tam buğdaylı tortilla gibi Doygun Ekmek ürünleri yer alacak, birbirinden sağlıklı, doyurucu ve fit lezzetlerin tadına bakmak mümkün olacak. Doygun Ekmek’in standını ziyaret edenleri farklı sürprizler de bekliyor. 

Ekmeksiz Diyet Olmaz
Doygun Ekmek’in tüketicilerle sağlıklı ve mutlu hayatın tüyolarını paylaşmak için 2013 yılının Mayıs ayında sosyal medyada start verdiği ve şu an Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar ile devam eden Doygun’la Hayata Dair Projesi’nde yakın dönemde #EkmeksizDiyetOlmaz kampanyası başladı. Kampanya kapsamında Elvan Odabaşı Kanar, ekmeksiz diyetlerin Türk toplumunun sağlığını nasıl tehdit ettiğini anlatıyor. Kanar, kalıcı ve sağlıklı kilo vermek için tam tahıllı ekmek tüketilmesinin şart olduğunu vurguluyor. Sağlıklı beslenmeyi kendine vizyon edinen Doygun Ekmek, Diyet Şenliği’nde paylaşımlarını #EkmeksizDiyetOlmaz hashtag’i ile yapacak. Ayrıca Doygun Ekmek her gün standını ziyaret eden 5 kişiye Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar’ın imzalı kitabını da hediye edecek.
facebook.com/doygunekmek twitter.com/doygun_ekmek tambugday.com doygun.com.tr

Diyet Şenliği Hakkında:
“Diyet yapmak şenliklidir, yasaklar bütünü değildir” felsefesine sahip olan Diyet Şenliği, 2012 yılından bu yana her yıl sağlıklı, fit, organik gıda, hizmet ve servis üreten ulusal ve uluslararası pek çok markayı beden ve ruh sağlığına dikkat etmek isteyen bilinçli tüketiciler ile buluşturuyor. Sağlıklı beslenmenin önemini bilen ve ilgi duyanları, sağlıklı yemek tarifleri ile sofralarına özen gösterenleri bu yıl üçüncü kez bir araya getirecek olan Diyet Şenliği’ne, pek çok diyetisyen ve diyetisyen adayı da katılıyor."Kendimi seviyorum, sağlıklı besleniyorum", “Diyet renklendirilirse ancak o zaman sürdürülebilir olur” gibi sloganlarla Türk toplumuna sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedefleyen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen Diyet Şenliği’nde, diyetisyenlerle tanışmak, restoranlarda şenlik süresince özel hazırlanan sağlıklı ve lezzetli diyet menülerden indirimli olarak faydalanmak mümkün olacak. Tüm etkinliklerin ücretsiz olarak gerçekleşeceği “Diyet Şenliği”nde, ziyaretçiler ve katılımcılar şenlik boyunca stantlardan ücretsiz bilgi ve hediye alma, ücretsiz vücut analizi yaptırma, ücretsiz fotoğraf çıktısı alma, market indirimlerinden faydalanma fırsatı elde edecek.

Haberin Kaynağı : İNOMİST İLETİŞİM


12.05.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş