Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler > Tüm Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler Haberleri

trexAKADEMİ Endüstri 4.0 Etkinliğine Davetlisiniz

Haberle ilgili fotoğraflar

trexAKADEMİ Endüstri 4.0 Etkinliğine Davetlisiniz

trexAKADEMİ tarafından düzenlenen Bursa’nın değerli sanayicilerine Endüstri 4.0 süreçlerinin anlatılacağı, değerli konuşmacıların bulunduğu etkinliğimize davetlisiniz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Etkinlik programını ve tüm detayları inceleyip online kayıt olmak için www.trexakademi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Önemli : Sınırlı Sayıda Kayıt Alınacaktır.

Anlık İZLE - Kayıplarını BUL - Verimli YÖNET

MES Projelerinde gösterilen başarının, çözüm partnerlerimizle geçirdiğimiz bu zaman diliminde sahalarında uyguladığımız alt yapı çözümleri bir başarının hikayesidir. Sektörel olarak geliştirmelerin yapıldığı ve içinde bulunan sektörün maksimum performansı için MES çözümlerinde gelinen noktayı, sektör temsilcilerinden dinlemelisiniz. Bu etkinlik verimliliklerini maksimum düzeye çıkaran firmaların tecrübelerini paylaştıkları bir platforma sahip…

Bilgi Kaynağında Doğar

Dünyada ki en değerli şey zaman. Biz bu etkinlik ile size konsantre bilgi sunuyoruz. Uzun yıllardır MES projesi uygulayan ve üst düzeyde faydasını gören firma temsilcileri, sahalarında bunu nasıl uyguladıklarını dile getiriyor. Tecrübelerini ve firmalarına kattıkları değeri siz değerli katılımcılara sunacağı sunumlarında aklınızda ki tüm soru işaretlerini kaldıracaklar. trexAKADEMİ çatısı altında bulunan MES Mühendislerinin de bulunacağı etkinlikte tüm detayları öğrenebilirsiniz.


21.01.2019

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş