Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler > Tüm Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler Haberleri

Logo Yazılım, Wirecard’la İşbirliği Yaparak Sanal Ticarette Ödeme Kolaylığı Sunuyor

Logo Yazılım, Wirecard’la İşbirliği Yaparak Sanal Ticarette Ödeme Kolaylığı Sunuyor

Türkiye’nin öncü şirketlerinden Logo Yazılım, özel ödeme sistemi sağlayıcısı Wirecard Türkiye ile yazılım tabanlı hizmetleri için çözüm ortaklığı anlaşması imzaladı. Wirecard’ın sunduğu ödeme sistemi sayesinde, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermeyen fakat internet üzerinden kredi kartıyla ödeme kabul eden küçük firmalar da, özel oranlı sabit komisyon ödeyerek, satış ve tahsilat sürecini kolaylaştırabilecek. Logo’nun ERP ürünleriyle entegre çalışacak Wirecard ödeme sistemi; e-fatura veya sanal POS kullanılarak yapılan her tahsilat işlemi için bankaya komisyon ödeme ve tek tek bankalarla muhatap olma zorlunluluklarını ortadan kaldıracak.

İşbirliği hakkında bilgi veren Logo Yazılım İcra Kurulu Başkanı M. Buğra Koyuncu, “Bizim en önemli rekabet avantajımızı, güçlü iş ortaklarının yer aldığı ekosistemimiz ve gelecek için yenilikçi çözümler geliştirmeye yönelik çabalar oluşturuyor. Markamız çeşitli sektörlerden şirketlere hizmet vererek ve işbirliği yaparak, büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda, Logo’yla mükemmel bir uyum yakalayacağını düşündüğümüz Wirecard işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Birlikte, iş yazılımı ve ödeme çözümlerini tek bir kaynaktan sunarak, e-fatura veya sanal POS işlemlerinde kolaylık sağlayacağız.” dedi.

Endüstri, perakende, dağıtım, üretim, turizm ve teknoloji gibi sektörlerdeki firmalara ödeme hizmetleri sunan Wirecard Türkiye’nin Genel Müdürü Alper Akcan ise “Türkiye yazılım pazarının lideri Logo Yazılım, stratejik işbirlikleri ve sunduğu yenilikçi çözümlerle yüksek bir büyüme potansiyeline sahip. 30 yılı aşkın süredir inovasyonun itici gücü olan Logo’yu global birikim ve tecrübemizle desteklemekten, müşterilerine yüksek standartlarda ödeme çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Logo Hakkında:
Mühendislik ve proje yönetimi uygulamaları geliştirmek üzere 1984 yılında sektöre giren Logo, bugün Türkiye’nin en büyük kurumsal yazılım üreticilerinden biridir. Kendini “Verimlilik Şirketi” olarak tanımlayan Logo, işletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, süreçlerini uluslararası standartlar doğrultusunda yöneterek verimlilik ve kârlılığını artırmasını sağlayan çözümler üretiyor. Ürettiği çözüm, hizmet ve inovasyonlarla Türkiye’de yazılım sektörünün yenilikçi lideri konumuna gelen Logo, 900’ü aşkın bayisi ve yaygın dağıtım kanallarıyla sektörün en hızlı büyüyen firması. Logo; Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da birçok ülkenin diline, iş pratiğine ve yasal mevzuatına uyarlanan ürünlerini, ilgili ülkelerdeki yetkili iş ortakları ya da tam yetkili distribütörleri aracılığıyla kullanıcılarına ulaştırıyor.

Wirecard Hakkında:
1999’dan beri faaliyet gösteren Wirecard, 21.000’den fazla üye işyeri ile dünyanın önde gelen Elektronik Ödeme firmalarındandır. Frankfurt Borsa’sında İşlem gören ilk 30 Teknoloji Şirketinden biri olan ve müşterilerine bir çok farklı Ödeme yöntemini uçtan uca hizmet olarak sunan Wirecard, Türkiye’de Mobil Ödeme Pazarında lider olmasının yanında Kredi Kartından Ödeme alma konusunda da Globaldeki tecrübe ve gücünü Türkiye’ye de yansıtmaktadır. Hızlı ve Kolay Ödeme alma konusunda üye işyerlerinin memnuniyetini ön planda tutmasının yanında İşlem Güvenliği konusunda da dünya çapında yatırımları sayesinde Dünya Ödeme pazarında en ön sıralarda yer almaktadır.


30.03.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş