Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler > Tüm Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler Haberleri

Kurumsal Dönüşüm Platformu, Kuruluşunun 7.Yılında Faaliyetlerine Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Haberle ilgili fotoğraflar

Kurumsal Dönüşüm Platformu, Kuruluşunun 7.Yılında Faaliyetlerine Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun en çok tanınan grubu olan ERP Komitesi, kurulduğu 13 Şubat 2012 tarihinden itibaren marka bağımsız deneyim paylaşımı için ortam sağlamaya devam ediyor. 

İstanbul haricinde Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir, Konya, Mersin ve Tekirdağ’da da etkinliğini sürdüren ERP komitesi bu yıl 12.000 üye ve takipçi sayısını aşarak hızlı büyümesini sürdürdü.

Kurulduğu ilk yıl, kurumsal dönüşüme yönelik farkındalık çalışmalarına ağırlık verirken, ikinci yıl bölgelerdeki organizasyonlara ve periyodik yayınlara, üçüncü yıl Türkiye çapında düzenlediği ERP, BPM, CRM, İş Zekası, Stratejik Planlama ve Tedarik Zinciri Yönetimi ile ilgili seminerlere, dördüncü yıl yönetim danışmanları ve akademisyenlere yönelik teknoloji tabanlı etkinliklere, beşinci yıl çeşitli bölgelerde Sanayi Odaları ile birlikte düzenlenen farkındalık etkinliklerine, altıncı yılda da dijital dönüşüm ile ilgili etkinliklere ağırlık verildi.

Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun ERP Komitesi’nden sonra en aktif grubu olan e-Dönüşüm Komitesi’nde 2 aylık periyotta Özel Entegratörler ve Gelir İdari Başkanlığından temsilcilerle ile bir araya gelerek gündemdeki e-dönüşüm konularını değerlendiriyorlar, MES Komitesi, Endüstri 4.0 konulu projelerden dolayı MES üreticileri ve çözüm ortakları tarafında yoğun ilgi gördü. Kurumsal Dönüşüm Platformu’ndaki diğer aktif gruplar da sırasıyla CRM, PLM, SCM ve BPM komiteleridir.

 

Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun kısa ve orta vadeli planları arasında üniversiteden yeni mezun olan kişilerin ERP sektörüne kazandırılmasına yönelik ERP Enstitüsü’nün kurulması, Dijital Dönüşüm ile ilgili radyo programlarının düzenlenmesi ve gündemi ERP ile Kurumsal Dönüşüm olan bir kongre düzenlenmesi yer alıyor.

 

Bu sene Kurumsal Başarı Hikâyeleri ’nin 3.cüsünün yayınlanması planlanıyor. 12 Şubat günü tüm üye ve takipçileriyle birlikte 7. yıl dönümünü kutlamaya hazırlanan Kurumsal Dönüşüm Platformu kuruluşunun 10. Yılında da 25.000 kişiye ulaşmayı hedefliyor.

 

 


16.04.2019

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş