Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler > Tüm Yazılım-ERP Kurumsal Çözümler Haberleri

IFS, Endüstri 4.0 Çağında Fark Yaratmak İsteyenleri Win Eurasia’da Ağırladı

Haberle ilgili fotoğraflar

IFS, Endüstri 4.0 Çağında Fark Yaratmak İsteyenleri Win Eurasia’da Ağırladı

IFS, yeni nesil kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere nesnelerin interneti, saha servis yönetimi ve Endüstri 4.0 çağında şirketlere hız ve verimlilik kazandıracak ERP çözümlerini WIN EURASIA fuarında tanıttı.

Şirket, fuar kapsamında ayrıca ''Fabrikalarda Dijital Dönüşüm'' konulu konferans programı altında ''IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar'' paneli düzenledi.

Geçtiğimiz sene WIN EURASIA çatısı altında birleşen WIN EURASIA Metalworking ve WIN EURASIA Automation fuarları, bu yıl 14-17 Mart 2019 tarihlerinde TÜYAP İstanbul’da gerçekleşti.

Global kurumsal uygulamalar şirketi IFS de, Avrasya Bölgesi'nin en büyük endüstri fuarı WIN EURASIA’ya katıldı. Ziyaretçilerini Endüstri 4.0 Festival alanındaki C235 numaralı stantta ağırlayan IFS Türkiye, fuar kapsamında; yeni nesil kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere saha servis yönetimi, nesnelerin interneti ve Endüstri 4.0 çağında şirketlere hız ve verimlilik kazandıracak ERP çözümlerini tanıttı.

Endüstri 4.0 Çağında Fark Yaratanlar IFS’in Panelinde Buluştu

IFS fuar kapsamında ayrıca ''Fabrikalarda Dijital Dönüşüm'' konulu konferans programı altında ''IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar'' paneli düzenledi. Moderatörlüğünü IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay’ın yaptığı panele; AKO Grup, Durmazlar Makine, FNSS Savunma Sistemleri, Makyol İnşaat ve Özaltın Holding’ten üst düzey yöneticiler, konuşmacı olarak katıldı.

Konuşmacılar panelde; ERP ile iş süreçlerinde yaşanan değişimi, Endüstri 4.0 yolculuklarında yaşadıklarını ve IFS teknolojisi ile sağlanan faydaları katılımcılarla paylaştı.

Göksel Sanbay, “Geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan eko-sistemin buluşma noktası”

Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay, 20’den fazla ülkeden binlerce şirketi bir araya getiren WIN EURASIA’yı, geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi buluşturması açısından önemli gördüklerini dile getirdi. Sanbay ayrıca şunları söyledi: “WIN EURASIA, Türkiye’de sözcülüğünü üstlendiğimiz akıllı şirketler/akıllı fabrikalar, Endüstri 4.0’ın konuşulduğu, katılımın yüksek olduğu ender buluşma noktalarından biri. Burada olmak ve bu alanlarda hayata geçirdiğimiz başarı öykülerini paylaşmak bizim için önemli. Diğer taraftan fuara katılarak; imalat sektörünün olmazsa olmazı ERP alanındaki yeniliklerimizi, farklılıklarımızı anlatma, başarı öykülerimizi böylesi büyük bir arenada profesyonellerle paylaşma ve sektörde sözcülüğünü üstlendiğimiz alanlardaki iddiamızı güçlendirme fırsatı da yakaladık.”

IFS Hakkında

IFS™ , büyüyen işletmelerin verimlilik sorunlarını çözmeye yardımcı ERP sistemleri geliştiren global yazılım firmasıdır. Sunduğumuz ürün ve hizmetler işletmelerin kaynaklarını daha verimli kullanarak daha iyi bir işletme performansı, büyüme ve rekabet avantajı yakalamasını sağlar.

IFS, 1983 yılında İsveç'te kurulmuştur ve dünya genelinde 60 ülkede 80 ofiste faaliyet göstermektedir. IFS'in yeni nesil ürünü “IFS Applications” benzersiz kolay kullanım özellikleri, işletmenin uçtan uca tüm ihtiyaçları kapsayabilen fonksiyonalitesi ve esnek mimari altyapısı ile her ölçekteki işletmelerin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. IFS Applications katmanlı mimarisi ve bileşen tabanlı yapısı işletmelere adım-adım kurulup devreye alınma imkânı vermektedir.

IFS Türkiye Ofisi 2004 yılında kurulmuştur ve bu tarihten itibaren hızlı bir büyüme göstererek aralarında Durmazlar Makina, KVK Teknoloji, Petlas ve AKO Grup, Koska Helva, Samet Kalıp, Makel Elektrik, Bursa Beton & Çimento, Çemtaş, Gülermak, Makyol İnşaat, Teknorot Otomotiv, FNSS Savunma, SKT Otomotiv, Sinpaş İnşaat, Seranit, Müzekart, Dearsan Tersanesi gibi farklı sektörlerde 500’den fazla işletme ve 20 binin üzerinde kullanıcıya ulaşmıştır. 

Günümüzde aralarında BMW, Volvo, Saab, Emirates, Lockheed Martin, Amerikan Hava Kuvvetleri, Jotun gibi firmaların bulunduğu 3000’den fazla şirket 1 milyondan fazla kullanıcı işlerini IFS Applications ile yönetmektedir. IFS Applications Türkçe dahil 23 dilde kullanılabilmekte ve çoklu şirket, çoklu döviz ve uluslararası muhasebe sistemlerine yapısına tam destek sağlamaktadır. 


30.04.2019

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş