Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Elektrik-Elektronik-Enerji-Kablo > Tüm Elektrik-Elektronik-Enerji-Kablo Haberleri

Schneider Electric  "En Beğenilen Şirketler" Listesinde

Haberle ilgili fotoğraflar

Schneider Electric "En Beğenilen Şirketler" Listesinde

Enerji yönetimi alanında dünya çapında uzman Schneider Electric, iş dünyasının en prestijli yayınlarından biri olan aylık iş ve ekonomi dergisi Fortune Türkiye’nin gerçekleştirdiği ‘En Beğenilen Şirketler’ araştırmasında Elektrik-Elektronik kategorisinde 2.sırada yer aldı.

Dünyanın en itibarlı iş dergilerinden biri olan Fortune’nun, ABD’de uzun yıllardır düzenlediği araştırmanın bu yıl ilk defa gerçekleştirilen Türkiye versiyonu, 790 üst düzey yöneticinin oylarıyla sonuçlandırıldı.
Jürinin, Türkiye’deki şirketleri çeşitli kategorilere bölerek; yenilikçilik, küresellik, mali yönden güç ve itibar kriterlerine göre değerlendirdiği araştırmada Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, elektrik-elektronik segmentinde ikinci sırada yer aldı.

Schneider Electric hakkında:
100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric; Enerji ve Enerji Altyapısı, Endüstri prosesleri, Bina otomasyonu, Veri merkezleri /Ağlar ve Konut gibi farklı pazar segmentlerinde lider konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 150.000’den fazla çalışanı; bireylerin ve kurumların ‘enerjilerini en iyi şekilde kullanmaları’ taahhüdüyle 2013 yılında 24 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır.

www.schneider electric.com

Haberin Kaynağı : Ünite İletişim


14.05.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş