Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Elektrik-Elektronik-Enerji-Kablo > Tüm Elektrik-Elektronik-Enerji-Kablo Haberleri

ExxonMobil Enerji Sektöründe Verimliliği Artıracak Çözümlerini  ICCI 2014’te Tanıttı

ExxonMobil Enerji Sektöründe Verimliliği Artıracak Çözümlerini ICCI 2014’te Tanıttı

Mobil Endüstriyel Yağlar ekibi, Mobil markalı endüstriyel yağların potansiyel yararlarını anlatmak, distribütörler ve müşterilerle ilişkileri geliştirmek için Türkiye’nin en büyük Enerji & Çevre Fuarı ve Konferansı’na katıldı.

Türkiye’nin en büyük Enerji, Çevre Fuarı ve Konferansı olan 20. Uluslararası Enerji, Çevre Fuarı ve Konferansı ICCI 2014, 24-26 Nisan’da İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlendi. Yaklaşık 16 bin ziyaretçinin takip ettiği fuarda Mobil Endüstriyel Yağlar ekibi etkinliğe katılan 17 ülkeden 350 firma arasında yer aldı. 

ExxonMobil Türkiye Endüstriyel Yağlar Satış Müdürü Emre Noyan’ın liderliğindeki ekip, şirketin Mobil Pegasus Serisi gaz motoru yağları, Mobil DTE 700 Serisi, Mobil DTE 800 Serisi ve Mobil SHCTM 800 Serisi türbin yağları ve Rüzgar sektörüne yönelik Mobil SHCTM Grease 460 WT ve Mobilgear SHC XMP 320 yağlarına odaklanarak ziyaretçilere Mobil yağlarının potansiyel faydalarını anlattı.

Fuar süresince müşteriler ve distribütörler, Mobil Endüstriyel Yağları’nın sunduğu teknolojik avantajlara ilişkin sorular yöneltme şansına sahip olurken enerji sektörünün önde gelen temsilcileriyle de tanışma olanağını elde ettiler. Bunun yanında saha mühendisi Bahadır Çelik ICCI’da “Gaz Motorlarında Güvenilirliği ve Kullanılabilirliği Artırmak için Gaz Motoru Yağlaması” başlıklı bir sunum yaptı. Verimliliğin maksimize edilmesini, operasyonların güvenli ve sorumlu biçimde yürütülmesini hedefleyen enerji sektöründeki müşterilerin katıldığı ICCI süresince güvenlik ve çevre koruma konuları büyük bir ilgi ile tartışıldı.

Emre Noyan: “Enerji endüstrisinin önemli organizasyonlarından ICCI’da 7. kez yer almaktan mutluyuz. Bu organizasyon bizler için müşterilerimizle yüz yüze görüşmemiz, önümüzdeki yılda müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve önceliklerini anlayabilmemiz konusunda büyük bir fırsat oldu” dedi.

Türkiye’deki enerji sektörüne yüksek performanslı yağlar ve yağlama çözümleri sunan ExxonMobil, müşterileriyle ilişkilerini geliştirmeyi ve onları Mobil Endüstriyel Yağları’nın yararları konusunda eğitmeyi sürdürecek.

Mobil Endüstriyel Yağlar Hakkında:
Mobil Endüstriyel Yağlar ekibi önemli endüstriyel ekipman üreticilerine gelişmiş ürünler sunarak bu üreticilerin müşterilerinin makina ve cihazlarının korunmasına yardımcı olur ve müşterilerinin yüksek performansla çalışırken enerji tasarrufu yapabilmelerini de sağlar. Kendini işine adamış ekibimiz güçlü dağıtım ağı vasıtasıyla yüksek kaliteli makina yağlarını güvenilir bir şekilde tedarik ederken, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize teknik uygulama hizmeti sunmaktadır.

Haberin Kaynağı : Rekta İletişim Danışmanlığı


28.04.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş