Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

Spek Elektronik İçin HEFI Oldukça Verimli Geçti

Spek Elektronik İçin HEFI Oldukça Verimli Geçti

Elektronik tasarım, yazılım ve üretim firması olan Spek Elektronik, HEFI 2018-İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi fuarına katıldı.

Spek Elektronik ortakları Serkan Çelik ve Mehmet Pekmezci ile fuarın son günü stantlarında görüşme imkanı bulduk. Serkan Çelik ve Mehmet Pekmezci fuarın kendileri için oldukça verimli geçtiğinin altını çizdiler.

Mehmet Pekmezci’den Spek Elektronik, hakkında kısaca bilgiler aldık: ‘Spek Elektronik, Manisa’da 4000 bin metrekare kapalı alanda 20’si mühendis olmak üzere toplamda 80 kişinin çalıştığı bir firmadır. Spek, elektronik kart tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Beyaz eşya sektörüne, fırın/ankastre fırın, buzdolabı, ısıtıcılar gibi bazı küçük ev aletleri için üretim yapmaktayız. Bloetoot’lu ve wi-fi‘lı çözümlerimiz var. Android uygulamasını da kendi bünyemizde yapıyoruz. Müşterilerimize komple paket hizmet veriyoruz. Tasarım hızımız oldukça iyidir. Sadece standart ürünler değil, müşterilerimizin isteğine göre özel ürünler de yapabiliyoruz. Komple yazılım, tasarım, donanım ve üretimleri bünyemizde yapıyoruz. Ciromuzun %20’sini ihracattan sağlıyoruz. 

HEFI’nin kendileri için oldukça verimli geçtiğini belirten Serkan Çelik ise fuar hakkındaki görüşlerini şöyle aktardı: HEFI’nin ilk kez düzenlenmesinden kaynaklı bazı soru işaretlerimiz vardı. HEFI ilk kez düzenlenmesine rağmen bizim açımızdan çok verimli geçti. Ne istediğini bilen ziyaretçilerin geldiği bir fuar oldu. Güzel ve değerli görüşmeler yaptık. Fuar bizim için oldukça verimli geçti. Beklediğimizin üzerinde bir ilgi oldu.


29.08.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş