Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

Sılverline Ankastre Türk Patent Enstitüsü'nün (TPE) Tanınmış Markaları Arasında Yerini Aldı

Etiketler

silverlineankastredavlumbaz

Sılverline Ankastre Türk Patent Enstitüsü'nün (TPE) Tanınmış Markaları Arasında Yerini Aldı

Silverline markası ile faaliyet gösteren Silverline Ankastre, Türk Patent Enstitüsü’nün “Tanınmış Markalar”ı arasına katıldı.

Kullanışlı ve şık ürünleri ile yeni nesil mutfak keyfinin mucidi Silverline Ankastre, Türk Patent Enstitüsü’nün (TPE) “Tanınmış Markalar”ı arasına katıldı. 60’dan fazla ülkeye ihraç edilen Silverline markası, Türk Patent Enstitüsü (TPE) tarafından sadece orijinal marka özelliği taşıyan, ürünlerde ve hizmet anlayışında kalite standardının sağlandığı ve tüketici bilinirliği kanıtlanmış markalara verilen “Tanınmış Marka” tesciliyle taçlandı.

Silverline Ankastre CEO’su Mustafa Laçin: “Silverline markamız ile Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen “Tanınmış Marka” tesciline layık görülmekten gurur duyuyoruz. Ürün ve hizmet kalitemizde dünya standartlarını gözeterek sürdürdüğümüz çalışmalarımız ve 60’dan fazla ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatımız ile bir Türk markası olarak bu prestijli ünvana sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Ankastre sektöründe 19 yıllık tecrübesi ile aspiratör, fırın, ocak, davlumbaz, buzdolabı, bulaşık makinesi, evye ve armatüre kadar 250’ye varan ürün çeşidiyle hizmet veren Silverline Ankastre, 450’den fazla bayisi ve 180 adet yetkili servisi ile Türkiye’nin lider markaları arasında yerini alıyor. Silverline Ankastre, Türkiye’nin en çok ihracat yapan firmalarının bir araya geldiği “İhracat 500” listesinde yer alıyor.

Haberin Kaynağı : BPM Look


15.07.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş