Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Beyaz Eşya > Tüm Beyaz Eşya Haberleri

BEYSAD, HEFI 2018 Fuarını Destekliyor

BEYSAD, HEFI 2018 Fuarını Destekliyor

“Türkiye'nin sektörde lider ülke olması” vizyonumuz doğrultusunda HEFI 2018 fuarının önemli ve faydalı olacağı düşüncesi ile yönetim kurulunca destekleme kararı aldıklarını belirten BEYSAD-Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Burak Özaydemir, fuarın önemini sektör için önemini değerlendirdi.

BEYSAD, HEFI 2018 fuarını destekliyor, fuardan beklentilerinizi öğrenebilir miyiz?

Burak Özaydemir:

  • “Türkiye'nin sektörde lider ülke olması” vizyonumuz doğrultusunda bu fuarın önemli ve faydalı olacağı düşüncesi ile Yönetim Kurulumuzca destekleme kararı alındı. 
  • Sektörde önemli bir paydaş olarak yer alıyor olmamızdan, ülkemizde yapılan bir sektör fuarının içinde etkin yer almayı önemsiyoruz.
  • Yıllar içinde giderek daha başarılı bir noktaya gelmesini arzu ediyoruz.
  • Bu tür etkinliklerin, Aralık ayında yapmış olduğumuz Arama Konferansımız'da da gündeme gelen Türkiye algısı konusunda olumlu destek olacağını düşünüyoruz.
  • Üyelerimiz için hem geleceğe yatırım anlamında, hem yeni firmalarla tanışmak, mevcut müşteri ya da paydaşlarımızla yeniden bir araya gelmek faydamıza olacaktır.
  • BEYSAD olarak, her etkinliğimizde önemsediğimiz, tüm paydaşlarımızın birarada olduğu bir Sektör Buluşmasına döndürmeyi arzu ediyoruz. Bu kapsamda farklı etkinlikler yapmayı ve bu şekilde, fuara hem daha fazla katılımcı desteği oluşturmak, hem de gelen misafirlerimizin ve paydaşlarımızın fuar ile birlikte etkinliği de zaman kısıtı olmadan takip edebilmelerini arzu ediyoruz.

HEFI 2018 fuarının Türkiye’ye-sektöre katkısını katacaklarını ve sektör için önemini değerlendirir misiniz?

Burak Özaydemir: Sektörün ana sanayi ve yan sanayi ile birlikte gerek global gerek ulusal olarak gücünü ve dayanışmasını göstereceğine inanıyoruz.

Yakın bölgesel alıcılarının yoğun ziyareti olacaktır, global firmaların ziyareti için de hep birlikte çalışılması başarıyı artıracaktır.

Fuar ile ilgili başka söylemek-eklemek istedikleriniz var mı?

Burak Özaydemir:  Fuar ile:

  • Öncelikle katılımcı üyelerimizin yanında olmak istiyoruz.
  • Son zamanlarda pek çok coğrafyaya geziler düzenledik, bu vesile ile oradaki paydaşlarımızı da ülkemize davet ederek, bu alım heyetleri ile gelen yabancı konukların sektörü daha geniş çerçevede görebilmelerine olanak vermek istiyoruz.
  • Ülkemiz algısını ve sektörün gücünü yerinde göstermek istiyoruz.

 


27.04.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş