Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Ambalaj > Tüm Ambalaj Haberleri

Koroplast Ürünlerini Migros Mağazalarından Alanlar Kadın Emeğine Destek Veriyor

Etiketler

migros ve koroplast

Koroplast Ürünlerini Migros Mağazalarından Alanlar Kadın Emeğine Destek Veriyor

Migros ve Koroplast, 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla hayata geçirdikleri yeni kampanya ile Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’na (KEDV) destek oluyor. 8 Mart Kadınlar Günü’nde başlayacak ve yıl sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, Türkiye genelindeki tüm Migros mağazalarından satın alınan KEDV logolu her Koroplast ürünü KEDV’e katkı sağlayacak. 

35 yıldır yenilikçi ürün ve çözümleriyle hayatı kolaylaştıran Koroplast, daha önce de “Hayatı Kolaylaştıran Fikirler” isimli kitabından elde ettiği tüm geliri KEDV’e bağışlamıştı.

Yaratıcısı olduğu Çöp Torbası ve Mutfak Yardımcı Ürünleri sektörünün lideri Koroplast, 35 yıldır geliştirdiği ürün ve hizmetleri ile tüketicilerinin hayatını kolaylaştırırken, sosyal sorumluluk çalışmalarını son hız sürdürüyor. “Hayatı Kolaylaştıran Fikirler” isimli kitabından elde edilen tüm geliri Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’na (KEDV) bağışlayan Koroplast, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de tüketicilerini KEDV’e destek olmaya davet ediyor.

Perakende sektörünün öncüsü Migros ile birlikte hayata geçirilen son kampanya kapsamında Dünya Kadınlar Günü’ne özel 8 Mart tarihinden itibaren Türkiye genelindeki tüm Migros mağazalarında satışa sunulacak KEDV logolu ürünler yıl sonuna kadar raflarda yer alacak ve KEDV’e bağışa dönüşecek.

“Sen de Kadın Emeğine Destek Ver”
Koroplast ve Migros, kadınların sahip oldukları güç ve yeteneklerini istihdama dönüşmesine katkı sağlamak amacıyla başlattıkları kampanya ile KEDV’in Mikro-Kredi Fonu’na bağış yapılıyor. Dar gelirli kadınların yaşam kalitelerini ve ekonomik durumlarını iyileştirmelerine destek olmak için, KEDV’in bir iktisadi işletmesi olarak Haziran 2002’de faaliyete başlayan MAYA, Türkiye’nin ilk mikro kredi kurumu olup, kendi işini yapan ya da yapmak isteyen kadınlara fon sağlıyor.

Koroplast ve Migros’un “Sen de Kadın Emeğine Destek Ver!” projesi kapsamında satışa sunduğu KEDV logolu ürünler arasında Kilitli Poşet, Limon Kokulu Büzgülü Çöp Torbası, Kesme Bıçaklı Streç Film, Pişirme Kağıdı, Orta Boy Buzdolabı Poşeti ve Orta Boy Çöp Torbası yer alıyor.

Koroplast Hakkında:
Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten Koroplast, Türk tüketicisini 80'li yıllarda ilk defa çöp torbasıyla tanıştırdı ve planlı yatırımlarıyla sektöründe her zaman ilkeleri gerçekleştirdi. Koroplast bugün çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fırın torbası, pişirme kağıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası ve dondurulmuş gıda torbasıyla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerinin desteği, 35 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, AR-GE yatırımları ve uzman satış-pazarlama kadrosu sayesinde marka haline gelen Koroplast, ilklere imza atmaya ve tüketicilerinin içlerini rahat ettirmeye devam ediyor.

Migros Hakkında:
Perakende sektörünün öncüsü Migros, 7 coğrafi bölgede 71 ilde yer alan mağazalarıyla keyifli alışverişin, yenilikçiliğin ve kalitenin adresi olmaya devam ediyor. “İyi Gelecek” mottosu ile; iyi tarım, iyi et ve en iyi kalitede ürünleri, güler yüzlü hizmet anlayışı ve en uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Migros, müşterilerinin hem aklına hem de kalbine hitap eden alışveriş deneyimi sunuyor. Detaylı bilgi için: http://www.migroskurumsal.com/

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) Hakkında:
KEDV, 1986 yılında dar gelirli kadınların yaşam kalitelerini ve ekonomik durumlarını iyileştirmelerine destek olmak ve yerel kalkınmada liderliklerini güçlendirmek amacıyla kurulmuş, bir sivil toplum örgütüdür. KEDV, dar gelirli kadınların yoksullukla mücadeledeki uzmanlıklarına, ailelerini ve toplumu geliştirme güçleri, onlarla ilkeli bir ortaklık anlayışıyla çalışmakta, tüm projelerini onların ve çevrelerinin sinerjisiyle geliştirmekte, yerel yönetimler ve toplumdaki diğer aktörlerle işbirliği yapmaktadır.

Haberin Kaynağı : EXCEL İLETİŞİM VE ALGI YÖNETİMİ


07.03.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş