Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Ambalaj > Tüm Ambalaj Haberleri

Eğlenceli Karakterler İş Başında:  Koroplast’tan Sevgililer Günü’ne Özel “Aşk Tarifi”

Etiketler

koroplast

Eğlenceli Karakterler İş Başında: Koroplast’tan Sevgililer Günü’ne Özel “Aşk Tarifi”

35 yıldır tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Koroplast, Sevgililer Günü’nü neşeli bir tarif videosu ile kutluyor. Eğlenceli Sevgililer Günü karakterlerinin aşk ve tutkuyla hazırladıkları çikolatalı muz tariflerinin ilginç bir bakış açısıyla çekildiği video ile Koroplast tüm sevgililere aşk dolu günler diliyor.

Koroplast’ın Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı eğlenceli video https://www.youtube.com/watch?v=AZ4jjNcVlXo bağlantısından ziyaret edilebiliyor.

Koroplast Hakkında:
Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten Koroplast, Türk tüketicisini 80'li yıllarda ilk defa çöp torbasıyla tanıştırdı ve planlı yatırımlarıyla sektöründe her zaman ilkeleri gerçekleştirdi. Koroplast bugün çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fırın torbası, pişirme kağıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası ve dondurulmuş gıda torbasıyla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerinin desteği, 35 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, AR-GE yatırımları ve uzman satış-pazarlama kadrosu sayesinde marka haline gelen Koroplast, ilklere imza atmaya ve tüketicilerinin içlerini rahat ettirmeye devam ediyor.

Haberin Kaynağı : EXCEL İLETİŞİM YÖNETİMİ


15.02.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş