Ana Sayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

www.sektorel.com

Türkiye’nin Sektörel Rehber ve Haber Portalı
Bu Gücü Kullanın, Hemen Üye olun, Ücretsiz Gold Üyelik Kazanın

SEKTÖR REKLAM EVİ adıyla 1992 yılında şahıs şirketi olarak kurulan şirketimiz, 1994 yılında SEKTÖREL TANITIM GRUBU REK. ve TİC. LTD.ŞTİ.  adını alarak kurumsal çalışmalarına hız vermiştir.
1993-2003 yılları arasında ilk önce Milliyet Gazetesinde daha sonra Hürriyet ve Sabah Gazetelerinde SEKTÖREL başlıklı sayfalar yapmış ve yayımlamıştır.
2000 yılından itibaren de başarı ile yürüttüğü Türkiye'nin ilk online & sanal fuarı olan,  www.sektorel.com "Online Fuar & Rehber" projesini Türkiye'nin ilk ve en büyük sektörel rehberi olarak yayına vermiştir.

2003 yılından itibaren masaüstü yayıncılığa yönelen şirketimiz, teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte interaktif yayıncılığı yine ön plana taşımaya karar vermiş ve 70 ana, 300 alt sektörün bir arada bulunduğu Türkiye’nin Sektörel Rehber ve Haber Portalı 
 www.sektorel.com 'u 1 Mart 2013 tarihinde yeni yüzüyle tekrar yayınlamaya başlamıştır.

Şirketimiz; 2003 yılı Ekim ayından itibaren Türkiye endüstriyel imalat ana ve yan sanayini birarada buluşturan satınalma ve üretim teknolojileri ihtiyaçlarının çözümüne yönelik haber sayfaları ve dosyaları hazırlayan SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ ni aylık olarak yayımlamaktadır.

SUBCONTURKEY' de ana hedefi, Küçük ve Orta Ölçekli Yan Sanayici ile Yurtiçi ve Yurtdışındaki endüstriyel alanda üretim yapan Ana ve Yan sanayiciyi buluşturmaktır.

SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ'nin her ay gönderildiği sektörler;
Başta Otomotiv ve Beyaz Eşya ana/yan sanayi olmak üzere Savunma Sanayi, Makina, Metal, Kimya, Plastik, Kauçuk, Elektrik, Elektronik ve Otomasyon sektörlerinin ana ve yan sanayideki, üretici şirketleridir.

SUBCONTURKEY, Türkiye'deki bütün organize sanayi bölgeleri, ve endüstriyel sanayide üretim yapan  ana ve yan sanayilere gönderilmektedir.

SUBCONTURKEY’in aynı zamanda yurtdışına yönelik İngilizce yayınlanan 2 kardeş yayını daha vardır.

HOME APPLIANCES SUPPLIERS MAGAZINE ; Beyaz eşya ana ve yan sanayini yurtdışında başarıyla tanıtmakta ve iki ayda bir yayınlanmaktadır.
45’i aşkın ülkeden 3.000 beyaz eşya üreticisi şirketin satın alma departmanına gönderilmektedir. 

OtomotivTurkey Oto Yedek Parça ve Aftermarket Dergisi; Otomotiv ana ve yan sanayini yurtdışında başarıyla tanıtmakta ve iki ayda bir yayınlanmaktadır.
45’i aşkın ülkeden 3.000 otomotiv ve ticari araç üreticisi ,OEM ve üretici-toptancı şirketin satın alma departmanına gönderilmektedir. 

SUBCONTURKEY, yan sanayi sektörlerinde çalışan küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin iç piyasadaki beklentilerine cevap verdiği gibi ihracata yönlendirmek, ihracatlarını artırmak, marka imajlarına katkıda bulunma misyonunu da başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. 

Şirketimiz; son yıllarda ülkemizde ön plana çıkan demiryolu sektörünün yurt içi ve yurt dışı alandaki teknolojik ihtiyaçlarını duyurmak için  sektördeki şirketlerin, ulusal ve global alanda iyi bir tanıtım yapmalarını sağlamak amacıyla yılda 4 kez İngilizce+Türkçe olarak RailwayTurkey Suppliers Magazine-Raylı Sistemler ve Demiryolu Tedarikçileri Dergisi’ni de 2013 yılından beri başarıyla yayınlamaktadır. www.railwayturkey.com 

Üretim yapan şirketlerin satışlarını ve bilinirliğini artırmak amacı ile hizmet verdiğimiz Türkiye’nin HABER ve REHBER PORTALI www.sektorel.com' a sizde şirket ve ürün haberlerinizi gönderebilir, ücretsiz yayınlatabilirsiniz.
Haberlerinizi  habergir@gmail.com adresine resimleriyle birlikte gönderebilirsiniz.  

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş