Ana Sayfa > Güncel Haberler > Tüm Güncel Haberler Haberleri

Armatür Derneği İlk Ziyaretini TSE ve GAZMER’e Gerçekleştirdi

Haberle ilgili fotoğraflar

Armatür Derneği İlk Ziyaretini TSE ve GAZMER’e Gerçekleştirdi

Armatür Derneği ilk ziyaretini 21 Şubat 2019 tarihinde TSE ve GAZMER’e gerçekleştirdi. 

Derneğin tanıtımını gerçekleştirmek amacı ile ziyaret gerçekleştiren Armatür Derneği Yönetim Kurulu, sektörün önerilerini kapsayan bir raporu TSE yetkililerine iletti. TSE Genel Sekreteri Aykut Kırbaş ve ekibi tarafından sunulan rapor memnuniyetle karşılandı.

Armatür Derneği ve GAZMER, yakın zamanda sektörü bir araya getirecek bir çalıştayın planlanması için hazırlıklara başlanması adına fikir birliği oluşturdu. Armatür Derneği’nin açılmasını memnuniyetle karşıladıklarını belirten TSE ve GAZMER üyeleri, Armatür Derneği ile işbirliği için her zaman hazır olacaklarını belirtirken, Armatür Derneği Yönetim Kurulu da her zaman ellerini taşın altına koyacaklarını ve sektörün gelişimi için her türlü fedakârlıktan kaçınmayacaklarını iletti.

Olumlu geçen her iki toplantı sonrasında, Armatür Derneği Yönetim Kurulu, TSE ve GAZMER yetkililerinin ilgisinden memnun kaldıklarını belirtti. Armatür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Turhan, Başkan Yardımcıları Erman Ayvaz ve Adem Tekneci, gerçekleştirilen her iki toplantıdaki misafirperverlik ve ilgiden dolayı teşekkürlerini her iki kurum yetkililerine de iletti.


26.02.2019

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş